APIE MUS

VEČIA yra šeimos verslas užsiimantis mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis, santechnikos, įrankių, apdailos medžiagomis sėkmingai veikianti jau 27 metus. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje leidžia suprasti kaip svarbu yra kokybės ir kainos santykis bei laiku pristatomos reikalingos medžiagos.

Dirbame su žinomiausiais

Statybinių medžiagų gamintojais tokiais kaip: Wienerberger, Lode, Simpras, Paroc, Rockwool, Isover, Etna EPS, Finnfoam, Ejot, Weber, Ruukki, Mida, Tyvek, SAR, Rubineta, Sadolin, Flugger ir daugelį kitų, todėl galime pasiūlyti itin platų statybinių medžiagų asortimentą patraukliomis kainomis.

Mūsų klientai

Vidutinės bei smulkios statybinės įmonės, darbų vykdytojai, privatūs asmenys ir visi kiti statantys ar rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ar kitą nekilnojamą turtą.

Įmonės parduotuvė

Ir sandėliai randasi Naujoje Vilnioje, Palydovo g. 2,Vilnius, tačiau prekes galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį 1-2 darbo dienų bėgyje. Apsilankę mūsų parduotuvėje be statybinių medžiagų taip pat atrasite sodo, daržo bei namų apyvokos prekes itin patraukliomis kainomis.